Võrtsjärve piirkond pakub väga palju erinevaid võimalusi puhkamiseks ja uute seikluste otsimiseks, kuid kui juba järve äärde tulla, siis tasuks selle  võlusid täiel rinnal nautida.
Pakume teile võimalust veeta aega võrratul Võrtsjärvel, purjetades omapäi või kogenud kapteni juhtimisel erinevate, lihtsalt opereeritavate päevapurjekatega.
 
Meie purjekatega seilates on eesmärgiks, et inimene, kes on  meilt saanud purjetamisalase algõppe, on valmis ise kipperina järvele minema, et seal omandatud teadmisi kohe praktikas proovida. Kes aga siiski tunneb, et koos juhendajaga on turvalisem, saab ka meie kipperi koolitajaks kaasa võtta.

 

Pakume oma jahtidega purjetamisvõimalust alates poolest päevast kuni terve nädalani. Meie purjekad mahutavad pardale kuni 6 inimest ja on varustatud kahe purje, mootori, päästevestide ja kõige vajalikuga mõnusaks puhkuseks või avastusretkeks. Meie kodusadamaks on Veldemani, kuid kui teil on suvepäevad või mõni muu üritus mujal Võrtsjärve ääres, siis tuleme ettetellimisel ka teistesse sadamatesse.

Purjetamine on mõnus, tule proovi ise järele!